Anasayfa Öz Geçmişim Duyurular Kampanyamız İletişim Muammer Çınar -Ak Parti İstanbul 1. Bölgeden  Milletvekilliği Aday Adayı  

Her iyi niyetli kişi gibi, ülkemizi ve milletimizi daha güzel günlere, umutla bakılan yarınlara ulaştırmak, ülkemizin var olan kaynaklarını doğru şekilde yönetmek, hakkı ve adaleti kaim kılmak gibi ulvi hedeflerimiz var.

Bu hedeflerin gerçekleştirilmesinde de önceleyeceğimiz hususlar diğerlerinden farkımızı da ortaya koyacaktır.

1-      Yeni Bir Anayasa için.

2-      Kanun tekliflerinin hazırlanması sürecinde uygulamanın içindeki kişilerin, kurum ve kuruluşların ve sivil toplum örgütlerinin görüşleri alınarak yapılması için.

3-      İmar Kanunu başta olmak üzere İmar mevzuatında da günün ihtiyaçlarını tam karşılayan ve vatandaşların mağduriyetinin önüne geçilecek değişikliklere gidilmesi için.

4-      Özgün mimari için. Yeni bir medeniyet ve şehirleşme için.

5-      Toplumsal yapımızın en temel yapı taşlarından olan aile kurumuna sahip çıkılmak için.

6-      Huzur evi yerine geniş aile modeli geliştirmek için.

7-      Sosyal alt yapıyı kurmak için.

8-      Köylere sahip çıkılmak için.

9-      Üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizde balıkçılığı geliştirmek ve Denizcilik  Bakanlığı kurmak için aday adayım. Başlıkların ayrıntısı iç sayfadadır.

10-  Bu ve benzeri eksiklikleri görüyor olmamız bu konuda yapılacaklara katkıda bulunmamızı gerekli kıldı.Meslektaşlarımın, Erbaalı ve Akkuşlu hemşehrilerimin, Anadolu yakasında oturan dostlarımızın teveccühü ile Ak Parti İstanbul 1. Bölgeden milletvekili aday adaylığı müracaatında bulundum.

      Vatanımız, milletimiz ve bizim  için en hayırlı olanın gerçekleşmesi dileklerimle.

Av. Muammer ÇINAR

AK İCRAATLAR

Sosyal Yardım

Tarım

2011©Muammer Çınar Tanıtım Sitesi

T& web tasarım tarafından yapılmıştır.